Ofis Ortamlarında Su Arıtma Cihazı Kullanmanın Avantajları

Ofisinizde haftalık ya da aylık olarak ortalama kaç damacana su tüketiyorsunuz?

Sağlıklı bir beden için günlük 2-2,5 litre su tüketmemiz gerektiğini biliyoruz. Çalışanlar olarak gün içerisinde, su içmemiz gereken zamanın da büyük kısmını ofis ortamında geçiriyoruz. Yani, bir ofis çalışanı günde en az 1 litre suyu ofis şartlarında tüketiyor.

Ayrıca, gün boyu defalarca demlenen çayın ve içilen sayısız kahvenin suyu da büyük oranda ofislerde damacana sulardan karşılanıyor. Üstelik çalışan sayısına orantılı olarak çoğu ofiste, birden çok damacanalı su sebili olduğu da sıkça gözlemleniyor.

Basit bir matematik hesabıyla 10-15 kişilik bir firmanın ofisinde, 19 litrelik bir damacana suyun en geç 1-2 gün içerisinde biteceğini tahmin edebiliriz; sonuçta en geç 2 günde bir yeni damacana su siparişi verilmesi gerekiyor. Haftada 4-5 damacana su siparişi, ayda 20-25 damacana, yıllık ise 250’den fazla damacana suya denk geliyor. Bu rakamlar düşünüldüğünde ofisinize düzenli biçimde su siparişleri, ekonomik olarak ciddi bir kalem oluşturmasının yanı sıra, su tüketimini karşılamak açısından da ciddi bir maliyet, zaman ve emek kaybı olarak karşımıza çıkıyor.

Damacana su tüketiminin yarattığı kayıpları, A. O. Smith Su Arıtma Cihazları ile avantaja çevirmeniz mümkün. Çalışanlarınız için ofisinizdeki içme suyu tüketimini rahatlıkla ve güvenle karşılamanın yanı sıra, çay ve kahve makinelerine su yetiştirmenin sıkıntısını yaşamayın. Ne siz ne de çalışanlarınız gün aşırı su siparişi vererek zaman ve emek israfı yaşamasın.

A. O. Smith’in şık tasarımlı, az yer kaplayan Frezya serisi su sebilleri ile doğrudan şebeke suyundan ofisinize içme suyu sağlayabilirsiniz. Üstelik mevsim koşullarına göre sıcak, soğuk veya oda sıcaklığında içme suyu elde edebilir, gün boyu tüketilen çay ve kahveler için sıcak suyu anında elde edebilirsiniz. Ofisinizde çay ve kahve makinası varsa, aletlerin kireçlenmesini önleyerek kullanım ömürlerini uzatabilirsiniz!

Üstelik, 300 ü aşan servis, satış noktası ve çağrı merkezi ile her noktada hizmet alabilir, A. O. Smith cihazınızı yıllar boyu güvenle kullanmanın avantajını yaşarsınız.

Şirketinizde tüketilen içme suyu masraf kalemine bugün son verin!

Size uygun çözümler için şimdi bizimle iletişime geçin.

Leave a Comment